Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1223 hodnocení
5
1220x
4
2x
3
1x
2
0x
1
0x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
DB
Doris Borovcova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.12.2021
Výborne maso!
MS
Martin Svoboda
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.12.2021
Jsem náramně spokojen, úžasná chuť masa. A těším se na další objednávku.
P
Pavel
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.12.2021
Jsem spokojen
L
Lenka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.12.2021
jsem velmi spokojena s kvalitou masa i s dodávkou, vše proběhlo hladce, komunikace úžasná, již teď je vidět, že se můžu vždy spolehnout a již teď se těším na další.
M
Michal
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.12.2021
Super. Už se těšíme na další dodavku
RE
Radek Ečer
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.12.2021
LŠ
Lucie Šťastná
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.12.2021
Jsme obrovsky spokojení a naše občasné maso už bude vždycky jen odsud.
V
Vlaďka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.12.2021
Kvalitní maso, rychlé dodání. Doporučuji
ES
Eva Somersova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.12.2021
Velká spokojenost, rychlé dodání a komunikace
JŠ
Jan Šubrt
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.11.2021
Hmmm, výborné, šťavnaté ????
Š
Šavrdova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.11.2021
Úžasné jednání a skvělé maso, smekám a děkuji
FT
František Trubač
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2021
Výborný servis a výborné maso.
GK
Gabriela Koulová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.11.2021
Skvělá služba, milá paní dovezla paní velmi rychle až k domu, je vybavená platebním terminálem, takže žádný problém s dostatkem hotovosti v peněžence. Kvalita masa i jeho ošetření a balení vynikající. Určitě budu maso z Letařovic všude doporučovat a ráda službu znovu využiji.
TP
Tošnerová Pavlina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.11.2021
Výborné, velká spokojenost.
RS
Radka Stehlikova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.11.2021
Velice chutné a čerstvé maso.moc doporučuji.
OP
Ondřej Palán
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.11.2021
Komunikace na skvělé úrovni, ale hlavně to maso má chuť a vůni. Po vyzkoušení 5kg rodinného balení už hovězí v řetězcích kupovat nebudu.
KM
Kristýna Mayerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.10.2021
Ráda podporuji místní produkty z našeho okolí. Překvapila mě velice rychlá a milá komunikace. Maso výborné ! Těšíme se na další nákup.
KP
Kristyna Pravdova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.10.2021
Výborné maso. Perfektní komunikace a vstřícnost. Určitě budeme objednávat pravidelně.
